Hitarttirma.com
 İslâm coğrafyası olarak biz bir aile gibiyiz. Küresel firavun Amerika ve avaneleri tarafından evlerine bombalar atılmış, sokakları yağmalanmış ve değerleri parçalanmış bir coğrafyanın sakinleriyiz. 

Emperyalist güçlerin kuvvet ve kontrolündeki münkir ve müşrik medya, genelde insanlığı, özelde Müslümanları köleleştirmek, bilgisizleştirmek, kendi değerlerinden uzaklaştırmak ve bizleri tüketim toplumu haline getirmek için çaba ve gayret gösteriyor. Topraklarımız bombalanmadan önce evlerimiz bombalandı.  Müslümanlar olarak evlerimiz kan revan içindedir. Şunu bilelim ki; Batı kültürünü enjekte eden dizi, maç ve magazinden başka hiçbir gerçeği olmayan ailelerin evleri çoktan yerle bir edilmiştir. Kur’ân’ın hâkim olmadığı, hüküm sürmediği evler, birer harabeden başka bir şey değildir. Rasûlüllah (sav) buyuruyor:

“İçinde Kur’ân’dan bir şey olmayan kişi harap eve benzer.” (Sünen-i Tirmizi; 5/177)

Müslümanın kafasıyla kâfirin kafasını birbirinden ayıran yegâne hassa, iman öfkesidir. Küresel firavunlara karşı iman öfkesini kaybetmişleri kâfirlerden ayırmak çok zordur.

Küresel Firavun Amerika ve avaneleri fiilen İslâm coğrafyasını istilâ ve işgal etmiş bulunmaktadırlar. Fakat Müslümanlar derin bir gaflet uykusuna dalmışlardır. Kendi celladlarına âşık olmuşlardır. Amerika’ya kurtarıcı gözüyle bakıyorlar. Müslüman olarak Şeytan Amerika ile müttefik olduğumuz günden bu yana kıblemizi kaybediyoruz. Amerika bizim Kâbe’mizi yıkmak için ilerliyor. Bakınız Amerikalı Cumhuriyetçi başkan aday adaylarından Tom Tancredo, başkanlığı kazanması halinde terörist saldırıları engellemenin en iyi yolu olarak başta Mekke ve Medine olmak üzere Müslümanların kutsal mekânlarını tehdit etme politikası izleyeceğini açıkladı.

Amerika’nın Iowa eyaletinde belediye binasında taraftarlarına seslenen Tancredo, ABD’ye nükleer terörist saldırı ihtimalinin yakın bir ihtimal olduğunu ve Washington’ın bunu önlemek için derhal harekete geçmesi gerektiğini söyledi. – Tancredo daha sonra konuşmasını şu şekilde sürdürdü: ‘Yönetim benim elimde olsaydı, ülkemize yönelik böyle bir saldırı olması durumunda Mekke ve Medine’ye saldıracağımızı açıkça ilan ederdim”. Cumhuriyetçi başkan aday adayı, ancak böyle bir tehdidin Amerika’ya karşı terörist saldırı düzenleme niyetindeki kişi veya kişileri durdurabileceğini öne sürdü. Cumhuriyetçi başkan adayı Amerika halkının nabzına göre konuşuyor. Anlaşılan şu ki; Amerika’da Kâbe düşmanlığı prim yapıyor. 

Hedefinde Müslümanların Kâbe’sini bombalamak olan küresel katil Amerika bize Kâbe’yi yıkmaya gelen Ashab-ı Fil’i ve Ebrehe’yi hatırlatır. İçimizden  ‘Allah yine Ebabil kuşlarını gönderir, Mekke’yi, Kâbe’yi korur” diyenlerimiz olabilir. Allahû Teâla elbette Ebabil kuşlarını göndermeye de, Mekke’yi, Kâbe’yi korumaya da kadirdir. Ancak velakin küresel firavun Amerika ve avanelerine karşı sessiz ve tepkisiz kalıyorsak kendi kendimize şu suali soralım: ‘Ebabil kuşları Kâbe’yi yıkmaya gelenler üzerine siccim taşlarını atmadan önce, Kâbe’nin bombalanışını seyreden bizlerin üzerine o taşları yağdırır mı acaba?” Bu suali, kendi nefsimize sormayı ihmal ettiğimiz günden bu yana gündem hırsızlarına, emperyalistlerin cambazlarına yenik düştük. Halep’te babalar çocuklarıyla birlikte şeytan Amerika ve avaneleri tarafından katledilirken, ülkemizde cinni şeytanların gerilerinde kaldığı birtakım insi şeytanlar, Kur’ân’a ihanet halkaları üzerinden Hz. Âdem (as)’ın babasını tartışıyorlar. İşte bunlar da, Amerika’nın içimizden alıp emirlerine amade kıldıkları avaneleridir. Acıdır ama şu bir gerçektir ki; küresel katil Amerika’nın İslâm topraklarında Kur’ân okuyan, Kur’ân tefsiri yapan avaneleri vardır!

Kürsülerde kükrüyor büyük büyük hocalar. Bilmem ki neden iki milyar Müslüman, Amerika’nın önünde bocalar. Amerika tarafından Kâbe vurulmadıkça uyanmaz bu ümmet. Dünya Müslümanları, Müslüman olmadıkça din olmaz hükümet!

Küresel Firavun Amerika, İslâm topraklarında kendi emellerine ulaşmak için terör örgütleri kuruyor, terör örgütlerini eğitiyor ve terör örgütleriyle birlikte Müslümanların kanlarını akıtıyor. Müslümanların topraklarını bombalıyor, Müslümanların yeraltı ve yerüstü zenginlik kaynaklarını talan ediyor. Halkı Müslüman veya halkından Müslüman olan ülkeler ne zaman uyanacak ve ne zaman Amerika’yı resmen terörist ülke olarak ilan edeceklerdir? İslâm topraklarında yaşayan Müslüman Araplar, Türkler, Kürtler, Çerkezler, Boşnaklar, Lazlar, Amerika’yı terörist devlet olarak ilan etmedikleri ve Amerika’yı silahlarıyla, bombalarıyla, tuzaklarıyla birlikte kendi topraklarında çıkarmak için söz ve işbirliği yapmadıkları müddetçe asla huzur ve sükûn bulamayacaklardır. Amerika’nın girdiği her yere kan, katliam, haksızlık, hukuksuzluk ve huzursuzluk mutlaka girer. 

Amerika için maskedir “insan hakları”. Amerika’dan tam destek alır dünyadaki “şer odakları”!

 Yeni Akit 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.