Ahir zamanın Mesih Deccal’in kendisini göstermesine çok az bir zaman kaldı, yakın bir zamanda tüm dünya kendisini görecek. Deccal görünüşü garip ama çok kültürlü bir insan olacak. İnsanları kendisinin peygamber ve Mesih olduğuna inandıracak. Hadislere göre tek gözü kör olan Deccal’in yüzü çok ürkütücüdür, saçları kızıldır, kör olduğu halde, aciz olduğu halde ilahlık iddia eder. Hadislere göre Deccal Mehdi devrinde radyo ve televizyonlardan üç defa konuşma yapacaktır.

Hadislerde peygamberimiz Deccal’in nerede saklandığını şöyle tarif ediyor:

“Deccalin karargahı güneşin batım tarafında bir adada bulunacak.” (Suyuti, Dibac ale’l-Müslim, 6/261; Müslim, hadis no: 2942; Avnu’l-Mabud, 11/317; Es-Sünen el Varide Fi’l-Fiten, 6/1149.)

Şeytan kendisinin peygamber olduğunu iddia ederek ortaya çıkar, şeytandan ilham alan biridir. Şeytanın ilhamıyla tüm cinayetleri ve savaşları yönetir. İslam âleminin karşısında şu anda Işid, El Kaide, ya da PKK yok, sadece tek bir ordu var, o da Deccal’in ordusudur. Bu ordu ile de ancak İttihad-ı İslam’la ve Mehdiyet ile mücadele edilir.

Hadislerde Deccal’in bir adada gizlendiğinden bahsediliyor, Darwinizmi, Rumiliği ve homoseksülliği alabildiğine yayan ve Ortadoğu’daki tüm savaşları arka planda yöneten İngiliz derin devleti adanın içinde ahir zamanın Deccal’ini de saklıyor…

 Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/,  A9TV

 Tüm yazılarım: http://mertaslanoglu.blogspot.com.tr/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol